League of Legends'ın 11.2 Yamasıyla Gelebilecek Bazı Yenilikler Açıklandı

Riot Games çalışanı Mart Yetter, League of Ledengs'ın 11.2 kodlu güncellemesinde hangi yeniliklerin olabileceğini açıkladı. Yetter tarafından yapılan açıklamalara göre oyunun sonraki güncellemesi, karakterlerin iyileşme hızını düşürüp, bazı itemleri yeniden gözden geçirmiş olacak.

League of Legends'ın 11.2 güncellemesinde getirilmek istenen yenilikler şöyle:

Yetter tarafından yapılan açıklamalara göre Riot Games, LoL'ün 11.2 kodlu güncellemesinde "Günateşi Pelerini" isimli tank itemini yeniden düzenleyecek. Pek çok oyuncu için favorilerden olan bu iteme yapılacak değişikliklerle, oyundaki diğer eşyaların da alınabilir olması sağlanacak. Ayrıca Canbiçen olarak bilinen item de yeniden gözden geçirilecek ve oyuncular için daha iyi bir deneyim sunulmuş olacak.

Riot Games çalışanı, 11.2 kodlu güncellemeyle ilgili olarak yaptığı açıklamalarda, bazı şampiyonlar için iyileştirme hızının sınırlandırılacağını ve sezon öncesinde performans göstermeyen şampiyonların yeniden gözden geçirileceğini söylüyor. Özellikle de karakter iyileştirmesinin sınırlandırılacak olması, pek çok oyuncuyu memnun edecek gibi görünüyor. Bunun nedeni ise Olaf ve Aatrox gibi bazı karakterlerin iyileşme hızlarının çok yüksek olmasıydı. İyi bir oyuncu, bu avantajı kullanarak takımını taşıyabiliyordu. İşte 11.2 kodlu güncelleme ile bu durum ortadan kalkacak gibi görünüyor. Yetter, 11.2 güncellemesi için tüm bunların planlandığını ancak bahsedilen şeylerin kaçının yetişebileceğinden emin olmadığını ifade ediyor. Yani şu ana kadar bahsettiğimiz bu yeniliklerin tümü, 11.2 güncellemesiyle gelmeyebilir.

 

 

7/24 Canlı Destek
100% Müşteri Memnuniyeti
Hemen Teslimat