OT Puanı Sistemi Aktif!

Artık Oyunticaretim üzerinden yaptığınız PUBG mobile, Zula Altını, Steam Cüzdan Kodu, Razer Gold, PUBG LITE, Joypara, Valorant alışverişlerinizde değişen miktarlarda OT  Puanı Hediye! İlgili bonus tutarlarını ürün adlarının yanında bulabilirsiniz.

 

OT Puanı Nedir?

OT Puanı, Oyunticaretim.com tarafından belirlenen satın alımlarda hesabınıza hediye edilecek olan ödül parasıdır. 

OT Puanlarınızı ister site içi alışverişlerinizde kullanabilir, isterseniz banka hesabınıza nakite olarak çekebilirsiniz.

OyunTicaretim, verdiği puan oranlarında değişiklik yapma veya puanı yayından kaldırma hakkını saklı tutar. 

 

puanbilgi

OT Puanı Nasıl Kazanılır?

OT Puanları, Oyunticaretim tarafından belirlenmiş ürünleri sepetine ekleyip satın alımını tamamlanmış kullanıcıların hesaplarına otomatik şekilde aktarılmaktadır. Kazandığınız OT puanları dilerseniz Site bakiyesi olarak harcayabilir, veya banka hesabınıza nakit olarak çekim yapabilirsiniz.

 

Puan Çevirim İşlemleri Nasıl Yapılır?

OT puanlarınızı diler site içi alışverişlerinizde kullanmak için dönüştürebilir, dilerseniz de çekilebilir bakiye olarak çevirim yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle Hesabım sayfasına girip, OT puanlarınızın yanında bulunan Bozdur butonuna tıklamanız gerekmekte.

bozdru1

Önünüze çıkan pencereden, bozdurmak istediğiniz puan miktarını yazabilir ve hesabınıza yansıtılacak net tutarı görebilirsiniz.

 

bozdruson

 

 

Bozdurma İşlemini tamamladıktan sonra çekilebilir bakiyenizi nakit olarak banka hesabınıza çekmek için;

Öncelikle Banka Hesaplarım Sayfasına girip, banka hesabınızı sistemimize ekleyin.

Sonrasında Çekim Bildirimlerim sayfasınfan banka hesabınızı seçip, çekim yapmak istediğiniz miktarı yazarak ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Çekim bildirimleriniz 1-7 saat arasında işleme alınmaktadır.

 

OyunTicaretim'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Her Zaman, En iyisi.

 
7/24 Canlı Destek
100% Müşteri Memnuniyeti
Hemen Teslimat