Hakkımızda

Misyonumuz


oyunticaretim verdiği hizmetlerin kalitesini her geçen yıl,ay,gün arttırıyor. Kadrosunu genişletip hizmet kalitesini arttırarak bünyesinde bulunan oyunlar için garantili satış ve destek hizmeti vermeye devam edecektir.


Vizyonumuz


oyunticaretim oyuncuların oyun dünyasındaki hayatını kolaylaştırmak için en kaliteli hizmeti size en uygun fiyat alternatifleriyle sunmak için çalışıyor. Amacımız Türkiye çapında online oyun platform oyuncularının ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, en pratik çözümleri sunmak ve oyun dünyasında yaşanan yenilikleri öncelik Türkiye olmak üzere hizmet verdiği her noktaya en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktadır. Türkçe hizmet veren Canlı Destek ekibiyle kullanıcıların soru ve sorunlarına kesin çözümler getirmekteyiz. %100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimseyen firmamız kullanıcılarına kolay ve güvenli bir platform sunuyor.

Hedeflerimiz


Kurulduğu tarihten itibaren online oyun dünyasının kullanıcılarına en çok avantaj sağlayan site olan oyunticaretim bu konumunu sürdürmeyi ve her geçen gün sunduğu avantajları daha da arttırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyor. ''Siz isteyin biz gerçekleştirelim!'' diyerek her yaştaki kullanıcılara hizmet sunan oyunticaretim Türkiye'de ki yatırımlarını arttırarak tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor.

7/24 Canlı Destek
100% Müşteri Memnuniyeti
Hemen Teslimat